Media Alert: Nieuwe hotspot gespot! Soep&Zoet serveert heerlijke brunchgerechten in Het Landhuis
Sint-Niklaas, 7 april 2022 – Dit voorjaar opende de nieuwe Soep&Zoet in Het Landhuis, een historisch pand in het hartje van Sint-Niklaas. Deze eigentijdse brunch- en lunchbar is al jaren een must do in het Waasland. Na 8 jaar in de Stationsstraat barstte de hotspot uit haar voegen. Tijd voor iets nieuws, groter en nog beter! Eva Van Osselaer, de oprichtster van Soep&Zoet, toont met veel trots haar nieuwe stekje en menukaart aan het grote publiek.
Heb je zin in een onvergetelijke brunch of lunch? Of eerder een zoet lekkernijtje? Bij Soep&Zoet kan het allemaal! Een nieuwe kaart en de prachtige locatie tilt deze eigentijdse bar naar een nog hoger niveau. Foodlovers en brunchfanaten komen van her en der naar de Grote Markt van Sint-Niklaas om te genieten van deze fantastische beleving.
Small town hospitality, big city vibe
Voor sfeer en gezelligheid een dikke 10! De gloednieuwe locatie van Soep&Zoet heeft al heel wat zoete peperkoeken hartjes veroverd. Deze brunchbar, waar je de hele dag door kan proeven van heerlijke, verse en lokale gerechten, tovert een glimlach op ieders gezicht. Het is er gezellig vertoeven: de combinatie van de hoge plafonds, de oude gekaleide muren en het staalwerk is meer dan geslaagd. De legendarische brunchwafel van Soep&Zoet blijft een must eat op de menukaart, maar ook de heerlijke bowls moet je eens geprobeerd hebben met één van de overheerlijke bright sids zoals het bananenbrood met citroenmeringue. Voor de zoetebekjes zijn er onder andere nog snicker pancakes en elke dag is er een nieuw aanbod aan verse taarten. Een verfrissende homemade ice tea kan niet aan je bestelling ontbreken. Of geniet van een apero-time momentje met bright side dishes als perfecte afsluiter van een lange werkdag. Met de vele veggie, vegan, glutenvrije en lactosevrije varianten, is er voor ieder wat wils!
Girlpower
Steek 9 vrouwen samen en ze maken er ongetwijfeld iets fantastisch van! Deze bar is hier hét voorbeeld van. De girlpower die heerst in de keuken en zaal zorgen voor een fantastische dynamiek en goede vibe. Eva Van Osselaer is de drijvende kracht achter Soep&Zoet, ze begon in 2014 aan dit fantastische project.
“Soep&Zoet had geen betere locatie kunnen vinden dan Het Landhuis. De legendarische rode voorgevel valt op en op de bovenverdiepingen van het pand is gloednieuwe co-working gevestigd. Het barst hier dus van de energie en creativiteit, wat ook perfect aansluit bij de positieve vibes die heersen bij Soep&Zoet. We hebben zo lang mogelijk alles geheim proberen houden over onze inrichting en nieuwe menukaart, nu kunnen we het eindelijk aan onze lieve klanten met heel veel trots tonen.”, aldus Eva Van Osselaer.
Brunch, drinks and good vibes. On repeat.
Een gezellige tête-à-tête, even bijkletsen in één van de brunchboots, een terrasje met de collega‘s, een babyborrel, lunchmeeting of privéfeestje? Bij Soep&Zoet kan je terecht voor een heerlijk ontbijt, brunch, lunch, apero en alles daartussen. De eventzaal van Soep&Zoet is eveneens te boeken voor privé events en grote groepen!
Soep&Zoet is open van maandag tot en met zaterdag tussen 9u30 en 17u. In de zomer komt er een heerlijk terras met uitzicht op de Grote Markt van Sint-Niklaas waar je op donderdag en vrijdag zelfs tijdens de after-work kan genieten van de zon én een frisse pint na een lange werkweek. Parkeergelegenheid is geen probleem, er is een grote ondergrondse parking ‘Parking Grote Markt Sint-Niklaas’ rechtover de deur. Soep&Zoet ligt op wandelafstand van trein- en busstations.
Online reserveren of een cadeaubon aankopen kan via www.soepenzoet.be
Volg Soep&Zoet via Facebook en Instagram en ontdek de meest gezellige brunch- en lunchspot van het Waasland.
Voor meer informatie, beeldmateriaal of reviews, neem contact op met: